تولید کننده ماشین آلات و تجهیزات خطوط خردایش مواد و دانه بندی

برای صنايع كاشی و سراميك ، سنگ آهن ، مس ، شن و ماسه ، خط توليد پودر سنگ

درباره گروه صنعتی- تولیدی سامان فراز

تاریخچه سامان فراز

گروه تولیدی- صنعتی سامان فراز، طراحی و تولید کننده انواع تجهیزات و ماشین آلات خطوط تولید خردایش و دانه بندی کانی ها می باشد. این گروه با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان مجرب، با انگیزه،خلاق و متعهد، تاکنون توانسته است با استفاده از سیستم های برنامه ریزی و طراحی مدرن و دانش متالورژی مواد و فلزات، دستگاه ها و ماشین آلاتی در حوزه صنعت معدن و راه سازی و خطوط خردایش مواد و دانه بندی کانی ها تولید نماید. این شرکت در1371 با مدیریت آقای علی حسین پور تاسیس شد.

قطعات و دستگاه های تولیدی این مجموعه قابل استفاده در صنعت معدن از جمله استخراج سنگ آهن، مس، روی، سیلیس، گارنت، کک، آهک و نیز صنایع راه سازی و خط خردایش و دانه بندی کانی ها به ویژه مورد استفاده در کارخانه آسفالت، بتون آماده (بچینگ)، کاشی و سرامیک می باشد.
با توجه به نوع سنگ ها و کانی، کارشناسان این گروه، ماشین آلات مناسب با نوع کار و محصول مورد نظر را با چیدمان و طراحی مناسب، برای مشتریان و صاحبان صنایع و معادن ، طراحی، تولید و نصب می نمایند. استفاده از ماشین آلات و خطوط خردایش تولید متناسب با نوع کار و محصول و نیز پرسنل، تولید و نقش بسیار زیادی در افزایش راندمان و پایین آوردن استهلاک و هزینه ها دارد.

گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات

کلیه ماشین آلات و تجهیزات تولید شده در این مجموعه دارای شش ماه گارانتی و خدمات پس از فروش مستمر می باشند.
این تولیدات، دارای آنالیز مشخص و سطح کیفی بالا همانند مقاومت به سایش و خوردگی، مقاومت به ضربه در برابر شوک های حرارتی و سایر خواص متالورژیکی فیزیکی می باشند.

طراحی و تولید انواع مدل های سنگ شکن برای صنایع مختلف

محصولات ما

لیست زیر برخی از محصولات تولید شده گروه تولیدی صنعتی سامان فراز است. از جمله این محصولات می توان به مواردی از قبیل انواع سنگ شکن، تجهیزات حمل و دانه بندی کانی ها، تجهیزات و ماشین آلات شستشوی مواد، انواع آسیاب ها و نیز تجهیزات جداسازی مصالح اشاره نمود.

مشاهده همه محصولات

سال ها تجربه در زمينه طراحي، توليد و راه اندازی تجهیزات و ماشين آلات خردايش و دانه بندی کانی ها

متنوع ترین تولیدات در زمینه ماشین آلات و تجهیزات معدن و راه سازی، شن و ماسه

تنوع محصولات برای صنایع مختلف

کلیه محصولات تولید شده در این کارخانه مطابق با جدیدترین فناوری های روز بوده و دارای نشان استاندارد می باشند.

تولید کننده محصولات با کیفیت

مشتریان ما

لیست زیر، تعدادی از مشتریان گروه صنعتی – تولیدی سامان فراز است.